Bilaketa aurreratua

Navarra (Comunidad Autónoma)

Navarra (Comunidad Autónoma)

Erlazioak: Termino generikoa:
Euskal Herria
España
Termino espezifikoa:
Abaigar
Abárzuza
Abaurrepea / Abaurrea Baja
Aberin
Ablitas
Adios
Aguilar De Codés
Aibar
Altsasu / Alsasua
Allin
Allo
Améscoa Baja
Ancín
Andosilla
Ansoáin
Anue
Añorbe
Aoiz
Araitz
Arakil
Aranarache
Aranguren
Arano
Arantza
Aras
Arce
Arellano
Areso
Arguedas
Aria
Aribe
Armañanzas
Arróniz
Arruazu
Artajona
Artazu
Atez
Auritz / Burguete
Ayegui
Azagra
Azuelo
Bakaiku
Barañain
Barasoain
Barbarin
Bargota
Barillas
Basaburua
Baztan
Beire
Belascoáin
Bera / Vera de Bidasoa
Berbinzana
Beriain
Berrioplano
Berriozar
Bertizarana
Betelu
Bidaurreta
Biurrun-Olcoz
Buñuel
Burgui
Burlada
Cabanillas
Cabredo
Cadreita
Caparroso
Cárcar
Carcastillo
Cascante
Cáseda
Castejón
Castillo-Nuevo
Cintruénigo
Cirauqui
Ciriza
Cizur
Corella
Cortes
Desojo
Dicastillo
Donamaria
Doneztebe/Santesteban
Echarri
Egues
El Busto
Elgorriaga
Enériz
Eratsun
Ergoiena
Erro
Eslava
Esparza
Espronceda
Estella
Esteribar
Etayo
Etxalar
Etxarri - Aranatz
Etxauri
Eulate
Ezcabarte
Ezkurra
Ezprogui
Falces
Fitero
Fontellas
Funes
Fustiñana
Galar
Gallipienzo
Gallués
Garaioa
Garde
Garinoain
Garralda
Genevilla
Goizueta
Goñi
Güesa
Guesálaz
Guirguillano
Hiriberri/Villanueva De Aezkoa
Huarte
Ibargoiti
Igantzi
Igúzquiza
Imotz
Irañeta
Irurtzun
Isaba
Ituren
Iturmendi
Iza
Izagaondoa
Izalzu
Jaurrieta
Javier
Juslapeña
Labaien
Lakuntza
Lana
Lantz
Lapoblación
Larraga
Larraona
Larraun
Lazagurría
Leache
Legarda
Legaria
Leitza
Lekunberri
Leoz
Lerga
Lerín
Lesaka
Lezaun
Liédena
Lizoain
Lodosa
Lónguida
Los Arcos
Lumbier
Luquin
Luzaide/Valcarlos
Mañeru
Marañón
Marcilla
Mélida
Mendavia
Mendaza
Mendigorria
Metauten
Milagro
Mirafuentes
Miranda de Arga
Monreal
Monteagudo
Morentin
Mues
Murchante
Murieta
Murillo El Cuende
Murillo el Fruto
Muruzabal
Navascués
Nazar
Noáin (Valle De Elorz)
Obanos
Oco
Ochagavía
Odieta
Oitz
Olaibar
Olazti / Olazagutía
Olejua
Olite
Olóriz
Olza
Ollo
Orbaitzeta
Orbara
Orcoyen
Orisoain
Oronz
Oroz-Betelu
Orreaga / Roncesvalles
Oteiza
Pamplona
Peralta
Petilla De Aragón
Piedramillera
Pitillas
Puente la Reina
Pueyo
Ribaforada
Romanzado
Roncal
Sada
Saldias
Salinas de Oro
San Adrian
San Martín de Unx
Sangüesa
Sansol
Santacara
Sarriés
Sartaguda
Sesma
Sorlada
Sunbilla
Tafalla
Tiebas-Muruarte De Reta
Tirapu
Torralba Del Río
Torres Del Rio
Tudela
Tulebras
Úcar
Uharte - Arakil
Ujué
Ultzama
Unciti
Unzué
Urdazubi/Urdax
Urdiain
Urraúl Alto
Urraul Bajo
Urrotz
Urroz
Urzainqui
Uterga
Uztárroz
Valtierra
Viana
Vidángoz
Villafranca
Villamayor De Monjardín
Villatuerta
Villava
Yerri
Yesa
Zabalza
Ziordia
Zizur Mayor
Zubieta
Zugarramurdi
Zuñiga
Arbizu
Erregistro baliokideak: Nafarroa (Autonomia Erkidegoa)
Izenaren modu alternatiboak: Alta Navarra
Comunidad Autónoma de Navarra
Comunidad Foral de Navarra